Прийом на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра у 2017 році (за сертифікатами ЗНО)

Вступники, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на кафедру екобіотехнології та біоенергетики на спеціальність 162 Біотехнології та біоінженерія, подають сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти та інформаційну картку до нього з оцінками з таких навчальних дисциплін, як українська мова та література, біологія (обов’язковий), хімія чи математика (на вибір).

Сертифікати ЗНО:

1. Українська мова та література – не менше 100 балів

2. Біологія – не менше 125 балів за умови, що Хімія або Математика – не менше 100 балів

3. Хімія або Математика – не менше 125 балів за умови, що Біологія – не менше 100 балів

Важливо знати!

1. У цьому році можна вступати за сертифікатами ЗНО 2016 і 2017 років.

2. При вступі на факультет враховуються додаткові бали випускникам ФДП та призерам МАН і ВУО з профільних предметів з ваговим коефіцієнтом 0,05.

3. Якщо Ви обираєте спеціальність 162 Біотехнології та біоінженерія 1-им пріоритетом, то Ваш конкурсний бал буде враховуватися з коефіцієнтом 1,03.

4. Якщо ви проживаєте та закінчували школу в сільському населеному пункті і подаєте заяву до нас з 1-им пріоритетом, то ваш конкурсний бал враховується з коефіцієнтом 1,02.

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії «КПІ ім. І. Сікорського» під час прийому документів за посиланням.

Правила прийому в КПІ ім. Ігоря Сікорського тут.

Деталі за телефоном (044) 204-97-79 або на сайті приймальної комісії.