шаблоны joomla

Новини

Друк
PDF

Харбінський політехнічний університет запрошує до себе на навчання

В рамках китайської державної програми Харбінський політехнічний університет запрошує до себе на навчання за програмою магістратури із вивчення китайської мови. Перелік спеціальностей та детальну інформацію про програму Ви можете знайти сайті академічної мобільності.

Друк
PDF

IІI Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти»

28-30 жовтня 2015 року в НТУУ «КПІ» відбудеться IІI Міжнародна науково-практична конференція «ЧИСТА ВОДА. ФУНДАМЕНТАЛЬНІ, ПРИКЛАДНІ ТА ПРОМИСЛОВІ АСПЕКТИ».

Реєстрацію учасників продовжено до 20 вересня 2015 р.

Детальніша інформація - на сайті конференції www.wtwst.org.ua

Друк
PDF

Порядок поселення до гуртожитків студентів 1-го курсу

Порядок поселення до гуртожиткыв студенів 1-го курсу наступний:

  1. Поселення проводиться з 25 серпня до 24 вересня. Студенти ФБТ поселяються до 19 гуртожитку за адресою вул. Борщагівська, 146. Студенти-контрактники тимчасово поселяються до 15-го гуртожитку.
  2. На підставі паспорту (у паспорті повинна стояти відмітка про виписку з постійного місця проживання), листка-вибуття та виклику на навчання необхідно отримати ордер на поселення у паспортиста гуртожитку і зареєструватися у нього. Паспортист знаходиться в гуртожитку №19.
Друк
PDF

Електронний вступ

Шановні вступники!

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” приймає ваші документи навіть вночі — подавайте документи електронно будь-де і будь-коли!

Друк
PDF

Олімпіада із біотехнології

Шановні студенти!
Запрошуємо Вас взяти участь у І етапі олімпіади із біотехнології, яка відбудеться 3 березня 2015 р. о 16:00 в 258-4 ауд.
Завдання олімпіади включають тестові та проблемні питання з 5 дисциплін: біохімія, загальна біотехнологія, загальна та молекулярна генетика, загальна мікробіологія та вірусологія, процеси і апарати біотехнологічних виробництв. Детально про програму тут.