Порядок поселення до гуртожитків студентів 1-го курсу

Порядок поселення до гуртожиткыв студенів 1-го курсу наступний:

1. Поселення проводиться з 25 серпня до 24 вересня. Студенти ФБТ поселяються до 19 гуртожитку за адресою вул. Борщагівська, 146. Студенти-контрактники тимчасово поселяються до 15-го гуртожитку.
  2. На підставі паспорту (у паспорті повинна стояти відмітка про виписку з постійного місця проживання), листка-вибуття та виклику на навчання необхідно отримати ордер на поселення у паспортиста гуртожитку і зареєструватися у нього. Паспортист знаходиться в гуртожитку №19.
  3. Пройти медогляд у студентській поліклініці НТУУ «КПІ» по вул. Янгеля, 18/2 (при собі мати довідку з відміткою про проходження флюорографії та довідку про щеплення).
  4. Студенти-військовозобов’язані та призовники повинні стати на військовий облік (31 корпус, каб. 101). - обов"язково мати 2 конверти з марками по Україні + копія інд. коду.
  5. З ордером, відміткою від лікаря та паспортиста (для військовозобов’язаних та призовників — з відміткою Солом’янського райвійськкомату в м. Києві(1 курс отримує у 31 корпусі з 25 по 30 серпня) необхідно звернутися до завідувача гуртожитком для поселення.
  6. У гуртожитку укласти Угоду (Контракт) (видається при поселенні) з дирекцією студмістечка на проживання у гуртожитку, ознайомитися з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НТУУ «КПІ», пожежної безпеки та оплатити за проживання не менше ніж на місяць вперед.
  7. Отримати перепустку до гуртожитку в бюро перепусток.

Номер телефону гуртожитку №19: (+38 044) 454-92-65