шаблоны joomla

Друк
PDF

Вступ на 5 курс (магістратура) у 2017 році

Спеціалізація «Екологічна біотехнологія та біоенергетика»

Вступ на 5 курс спеціалізації Екологічна біотехнологія та біоенергетика проводиться за загальними правилами, з якими можна ознайомитися на сайті приймальної комісії університету.

Вступні випробування: вступне фахове випробування (додаткове фахове випробування для тих, хто закінчив не спеціальність Біотехнологія) та іноземна мова.

Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня,  другий етап – з 5 серпня по 11 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді тобі потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня, другий етап – з 5 серпня по 11 серпня) та попереднє додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» спеціалізації «Екологічна біотехнологія та біоенергетика»

Програма додаткового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» спеціалізації «екологічна біотехнологія та біоенергетика»

Правила прийому в КПІ ім. Ігоря Сікорськоготут.

Деталі за посиланням на сайті приймальної комісії.