Аспірантура і докторантура

Аспіранти і докторанти кафедри екобіотехнології та біоенергетики (КЕБ):

Докторанти кафедри:

Кононцев С.В. – к.т.н., докторант. Тема  дисертації «Технологія біологічного очищення циркуляційної води рибницьких господарств індустриального типу», науковий консультант – проф. Саблій Л.А.

Россінський В.М. – к.т.н., докторант. Науковий консультант – проф. Саблій Л.А.

Аспіранти кафедри:

Потапова М. – спеціальність  03.00.20 – біотехнологія - очна. Науковий керівник д.т.н., проф. Голуб Н.Б.

Степаненко О. - спеціальність   03.00.20 – біотехнологія - очна.  Науковий керівник проф. Кузьмінський Є.В.

Жураховська Д.І. – спеціальність   03.00.20 – біотехнологія - очна. Науковий керівник к.х.н., проф. Голуб

Лахнеко О.Р.– спеціальність   162 – біотехнологія - очна. Науковий керівник проф. Кузьмінський Є.В. Н.Б.

Коренчук М.С. – спеціальність   162 – біотехнологія - очна. Науковий керівник проф. Саблій Л.А.

Шинкарчук М.В. спеціальність   162 – біотехнологія - очна. Науковий керівник к.х.н., проф. Голуб

Аспірантура і докторантура НТУУ «КПІ»

Аспірантура і докторантура є формами підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації.

Аспірантура і докторантура відкривається при вищих навчальних закладах третього або четвертого рівнів акредитації і прирівняних до них закладах післядипломної освіти, у наукових установах, які мають висококваліфіковані науково-педагогічні та наукові кадри, сучасну науково-дослідну, експериментальну та матеріальну базу.

Підготовка в аспірантурі і докторантурі здійснюється:

1) за рахунок:

• коштів Державного бюджету України - за державним замовленням для роботи у державному секторі народного господарства;
  • коштів юридичних та фізичних осіб - на умовах контракту - для роботи у державному і недержавному секторах народного господарства;

2) іноземців та осіб без громадянства на підставі:

• міжнародних договорів України;
  • загальнодержавних програм;
  • договорів, укладених вищими навчальними закладами, науковими установами з юридичними та фізичними особами.

Прийом документів на конкурс до аспірантури

У 2018 році планується орієнтовно з 27 серпня по 31 серпня 2018 року з 10.00 до 12.00 та 14.00 до 17.00 (за розкладом)

29.08. 18 р. – РТФ, ІТС, ФБМІ, ФБТ, ФТІ, ФІОТ;

Конкурс на вступ до аспірантури та розклад прийому документів від абітурієнтів окремих факультетів, інститутів будуть оголошені в другій половині липня після отримання державного замовлення на підготовку кадрів через аспірантуру на 2018 рік.

Про умови прийому до аспірантури

До аспірантури з відривом та без відриву від виробництва приймаються громадяни України, що мають вищу освіту і кваліфікацію спеціаліста або магістра. Підготовка аспірантів здійснюється тільки цільовим призначенням для кафедр університету, інших вузів країни, підприємств і організацій.

Підготовка аспірантів для підприємств і організацій, вузів недержавної форми власності передбачає відшкодування університету витрат на підготовку, виплату стипендії ( по денній формі).

Програми вступних іспитів

162 Вступний іспит

162 Додатковий іспит

091 Вступний іспит