Результати захисту магістерських дисертацій 2021р

Результати захисту магістерських дисертацій 2021р.

Загальна кількість студентів 16, допущено 13 (в групі БЕ-01мп – 6 осіб, допущено – 4 особи; в групі БМ-01мп – 5 осіб, допущено – 5 осіб; в групі БЕ-з01мп – 5 осіб, допущено – 4 особи).   Результати захисту студентів денної форми навчання: середній бал – 4,9, кількість робіт за  якими розроблено стартап-проекти – 13. Кількість робіт, виконаних за тематикою НДР кафедри – 13. Кількість студентів, рекомендованих в аспірантуру – 2. Кількість робіт, які виконані за реальними завданнями і конструкторсько-технологічними розробками – 7. Кількість робіт  рекомендованих до впровадження – 7. Результати захисту представлені в додатку до звіту ЕК.

Наступні кваліфікаційні роботи студентів були виконані за реальними завданнями і конструкторсько-технологічними розробками, затвердженими на підприємствах та в НДІ:

Котул В.В. – ТОВ «Фірма ОСТВА», Ревіна Ю.О. – ТОВ «Інститут агробіології», Старун В.Ю. ТОВ «ІТ ІЗІ», Власенко Д.В. – ТОВ Торговий дім «Укренергообладнання, Бугакова О.С. – Будівельна компанія «Еко-енергобуд», Дробот Г.Ю. та Калініченко Є.О. – Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України.

Результати магістерських дисертацій наступних студентів  можуть бути рекомендовані до впровадження: Котул В.В., Ревіної Ю. О., Старун В.Ю., Власенко Д.В., Бугакова О.С.,      Дробот Г.Ю. та Калініченко Є.О.

Результати захисту магістерських дисертацій  на здобуття ступеня магістра за освітньо-професійною програмою «Біотехнології» спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія   показали, що рівень підготовки відповідає вимогам галузевого стандарту вищої освіти та визначається спеціалізовано-професійними компетенціями:

– магістри з біотехнологій та біоінженерії знають: основи біотехнологічних виробництв та одержання альтернативного біопалива, основи інженерних наук, принципи та методи біологічного очищення та детоксикації вод, шляхи та методи знешкодження або утилізації відходів.

– магістри з біотехнологій та біоінженерії вміють: використовувати здобутті знання для вирішення практичних завдань, аналізувати біотехнологічний процес та забезпечувати дотримання його параметрів, здійснювати хіміко-технологічний, біологічний та екологічний контроль виробництва та його впливи на навколишнє середовище, працювати з сучасним обладнанням та виконувати необхідні аналізи, вирішувати питання економічної доцільності технологічних та економічних рішень.

Роботи виконані відповідно до вимог сучасної нормативної документації та правил GMP. Усі доповіді були зроблені на високому рівні. Доповідачі використовували мультимедійне обладнання з відповідним програмним забезпеченням.

Пояснювальна записка та плакати магістерських дисертацій виконана на високому рівні з використанням комп’ютерних програм.

Тематика магістерських робіт відповідає напряму підготовки та сучасному стану науки. Роботи виконанні з використанням сучасних методів аналізу, спрямовані на вирішення актуальних екологічних проблем.

Add a Comment