+38 (044) 204-97-79
03056, м. Київ
вул. Академіка Янгеля, 3,корп. №4, к. 182
Пн-Пт 8:30-16:30
Неділя ЗАЧИНЕНО

Про кафедру

Екобіотехнологія та біоенергетика – вибір,
який має глобальну перспективу для розвитку цивілізації…

Вітаємо на web-сторінці кафедри екобіотехнології та біоенергетики (КЕБ) Національного технічного університету України  «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», яка є структурним підрозділом факультету біотехнології і біотехніки та здійснює підготовку інженерів за спеціальністю «Екологічна біотехнологія та біоенергетика».

Кафедра була заснована у 2004 році, як нова навчальна та наукова одиниця дослідницького типу НТУУ «КПІ», для визначення та наповнення перспективних напрямків: в сучасній біотехнології – екологічна біотехнологія, а в енергетиці – біоенергетика.

Адже сьогодні у світі продовжують стрімко розвиватися явища, які порушують цивілізований плин життя – традиційні джерела енергії вичерпуються, вартість їх видобування зростає, навколишнє природнє середовище інтенсивно забруднюється, біосфера зазнає необернених змін, надмірна кількість органічних відходів різноманітного походження утворюються у всіх галузях народного господарства. Ліквідація усіх цих проблем повинна здійснюватися прискореними темпами, і біоенергетика – це одна із складових у їх вирішенні.

Саме біоенергетика має глобальну перспективу для подальшого успішного розвитку цивілізації.

Екобіотехнологія та біоенергетика має на меті фундаментальне вивчення біологічних систем для застосування у енергетиці, захисті навколишнього природного середовища, збереженні біорізноманіття та вирішенні проблем раціонального природокористування шляхом пошуку нових технологічних та інженерних підходів, створення нових матеріалів та пристроїв.

Створення кафедри екобіотехнології та біоенергетики було обумовлене потребою ринку праці у висококваліфікованих працівниках з системою міждисциплінарних знань, навиків та вмінь у сфері біотехнології, біоенергетики та природоохоронних технологій.

Положення КЕБ

Матеріально-технічне забезпечення кафедри