(044) 204-97-79 (4корпус); (044) 204-99-37 (18 корпус)
03056, м. Київ
корп. №4, кім.182, корп. №18, кім. 225
Пн-Пт 8:30-16:30
Неділя ЗАЧИНЕНО

Вступ на 1 курс

Вступ на 1 курс

(за результами національного мультипредметного тесту) в 2022р.

на спеціальність 162 “Біотехнології та біоінженерія”

Кваліфікація бакалавр з біотехнологій та біоінженерії

Освітня програма: “Біотехнології”

Поширені  запитання про вступ та відповіді на них


Біотехнологія та біоінженерія – міждисциплінарна галузь, яка виникла на стику біологічних, хімічних і технічних наук, тому обравши цю спеціальність ти фактично одержиш три освіти одночасно! Фахівці спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» точно знають, як одержати лікувальні препарати, харчові добавки і біологічно активні речовини, забезпечити сільське господарство бактеріальними добривами, засобами захисту рослин, поновлюваними джерелами енергії, щоб зменшити масштаби забруднення планети різноманітними відходами, працюють над створенням нових організмів методами біоінженерії, моделюють біологічні процеси та створюють ліки методами біоінформатики. Хочеш зробити цей світ кращим?

Ми готуємо бакалаврів  на базі повної середньої освіти за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія.

Вступ на бакалаврат:

Вступ на бюджетну форму навчання (“бюджет”) та  за кошти фізичних та/або юридичних осіб (“контракт”) відбувається за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) або сертифікатами ЗНО 2019, 2020, 2021 років та результатами розгляду мотиваційного листа.

Національний мультипредметний тест (НМТ):

  1. Українська мова – 0,35
  2. Математика – 0,35
  3. Історія України -0,3

        Мотиваційний лист*

Мінімальний конкурсний бал на бюджет – 125

Мінімальний конкурсний бал на контракт – 100


*Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Як написати мотиваційний лист абітурієнту КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2022 року ? Навіщо він потрібен?

Ключові дати проведення основної сесії НМТ .

Ваш конкурсний бал за результатами НМТ / ЗНО можна розрахувати за цим посиланням.

Конкурсний бал для вступу на перший курс для здобуття освітнього рівня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за такою формулою:

 (КБ) = 0,35 × УМ + 0,35 × М + 0,3 × ІУ,

де УММІУ – оцінки з української мови, математики, історії України.

0,350,350,3 – вагові коефіцієнти для відповідних предметів спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія, які визначаються відповідно до Порядку прийому (Додаток 4).

Переведення тестових балів з української мови, математики, історії України національного мультипредметного тесту до шкали 100-200 здійснюється відповідно до цього Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році.

 

Важливо знати!

Максимально можлива кількість поданих заяв за державним замовленням + за кошти фізичних та/або юридичних осіб (бакалаврат, магістратура): 5+20 заяв (бюджет + контракт).

Важливо: без обмеження кількості спеціальностей.

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають на перший курс для здобуття ступеня бакалавра, зараховуються:

  1. Бали національного мультипредметного тесту з української мови (перший предмет), математики (другий предмет) та історії України (третій предмет), або бали зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років з трьох конкурсних предметів (у будь-яких комбінаціях), передбачених Правилами прийому в один з цих років для відповідних спеціальностей (спеціалізації, предметної спеціальності, конкурсної пропозиції) та джерела фінансування.
  2. Результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 року з української мови та літератури/української мови, математики чи та/або історії України за бажанням вступника можуть бути зараховані замість відповідних предметів національного мультипредметного тесту, якщо різниця балів національного мультипредметного тесту та зовнішнього незалежного оцінювання з відповідного предмету не перевищує 15 балів.
  3. Зверніть увагу: якщо загальний конкурсний бал з урахуванням усіх коефіцієнтів перевищуватиме 200, то він встановлюється тим, що дорівнює 200. 
  4. В рамках спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія:
  • регіональний коефіцієнт (РК) – 1,00;
  • галузевий коефіцієнт (ГК)  – 1,00;
  • сільський коефіцієнт – скасовано!

Більш детальну інформацію можна отримати:

за телефоном гарячої лінії відбіркової комісії ФБТ:  (099)541-46-16;

Ви можете написати нам листа:  abit.kpi.fbt@gmail.com

або поспілкуватися з нашими студентами і дізнатися найновішу інформацію про вступ на нашій сторінці в соціальних мережах:

Дисципліни, які вивчають студенти 162 спеціальності згідно освітньої програми:

Розклад  роботи / Етапи вступної компанії 

 

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті приймальної комісії http://pk.kpi.ua/entry-1-course/

 

Вартість одного року підготовки бакалавра очної форми 25000 грн, заочної – 15000 грн.

Вартість навчання у 2022/2023 навчальному році

 

Обирай спеціальність «Біотехнології та біоінженерія»!