(044) 204-97-79 (4корпус); (044) 204-99-37 (18 корпус)
03056, м. Київ
корп. №4, кім.182, корп. №18, кім. 225
Пн-Пт 8:30-16:30
Неділя ЗАЧИНЕНО

Бакалаврат 2023

Вступ на 1 курс

на спеціальність 162 “Біотехнології та біоінженерія”

Кваліфікація бакалавр з біотехнологій та біоінженерії

Освітня програма: “Біотехнології”

Біотехнологія та біоінженерія – міждисциплінарна галузь, яка виникла на стику біологічних, хімічних і технічних наук, тому обравши цю спеціальність ти фактично одержиш три освіти одночасно! Фахівці спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» точно знають, як одержати лікувальні препарати, харчові добавки і біологічно активні речовини, забезпечити сільське господарство бактеріальними добривами, засобами захисту рослин, поновлюваними джерелами енергії, щоб зменшити масштаби забруднення планети різноманітними відходами, працюють над створенням нових організмів методами біоінженерії, моделюють біологічні процеси та створюють ліки методами біоінформатики. Хочеш зробити цей світ кращим?

Ми готуємо бакалаврів  на базі повної середньої освіти за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія.

 

Інформація на сайті ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”

Інформація на сайті  факультету біотехнології і біотехніки

Розархунок конкурсного бала

Розклад роботи/Етапи вступної кампанії

 

Вступ у 2023 році на бюджетну форму навчання та за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) відбувається за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики (обов’язково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника).

Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року (виключно повністю весь тест, міксувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 років у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів.

Більш детальну інформацію можна отримати:

за телефоном гарячої лінії відбіркової комісії ФБТ:  (099)541-46-16;

Ви можете написати нам листа:  abit.kpi.fbt@gmail.com

або поспілкуватися з нашими студентами і дізнатися найновішу інформацію про вступ на нашій сторінці в соціальних мережах:

Дисципліни, які вивчають студенти 162 спеціальності згідно освітньої програми:

Обирай спеціальність «Біотехнології та біоінженерія»!