(044) 204-97-79 (4корпус); (044) 204-99-37 (18 корпус)
03056, м. Київ
корп. №4, кім.182, корп. №18, кім. 225
Пн-Пт 8:30-16:30
Неділя ЗАЧИНЕНО

Вступ до магістратури

Рейтингові списки вступників, які беруть участь в конкурсному відборі на освітньо- наукову FBT_162_on_bt1  та  освітньо-професійну  FBT_162_op_bt1  програми підготовки магістрів за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія

 

 

Результати вступного фахового випробування зі вступу до магістратури за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія, яке проводилося 27.07.2021 р.  за посилання  162 Біотехнології ті біоінженерія ФБТ вступ магістри

Розклад фахових вступних іспитів
Вступні іспити в магістратуру на освітню програму “Біотехнології” за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія відбудуться 27 липня 2021 року в аудиторії 258 4 корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Початок вступних іспитів: 1 сесія о 9.00, 2 сесія о 12.00. Прийти до аудиторії потрібно не пізніше ніж за 20 хв. до початку іспиту.
З собою необхідно мати кулькову ручку синього кольору, краще не одну, та документ, що засвідчує особу.
Консультація відбудеться в он-лайн режимі 26 липня 2021 року о 10.00 в Google meet за посиланням: https://meet.google.com/udd-zbtw-xvw
Для входу в Google meet потрібно мати електронну поштову скриньку в домені gmail.com.
За наявності творчих досягнень – не забудьте принести їх копії з собою на іспит та віддати їх представнику атестаційної комісії факультету.
Бажаємо всім успіхів!!!!

Вступ на 1 курс  магістратури 162 Біотехнології та біоінженерія  проводиться за загальними правилами, з якими можна ознайомитися на сайті приймальної комісії університету або за посиланням Положення про прийом на навчання.

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури.

Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра.

Кафедра екобіотехнології та біоенергетики запрошує на навчання

за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія

Освітньо-професійна програма  “Біотехнології ”

(другий магістерський рівень вищої освіти)  – 1 рік 4 місяці

або

Освітньо-наукова програма  “Біотехнології”

(другий магістерський рівень вищої освіти) – 1 рік 9 місяців

Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи.

Освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Біотехнологія та біоінженерія – міждисциплінарна галузь, яка виникла на стику біологічних, хімічних і технічних наук, тому обравши цю освітню програму ти фактично одержиш три освіти одночасно! Фахівці в галузі біотехнології та біоінженерії точно знають, як одержати лікувальні препарати, харчові добавки і біологічно активні речовини, забезпечити сільське господарство бактеріальними добривами, засобами захисту рослин, поновлюваними джерелами енергії, щоб зменшити масштаби забруднення планети різноманітними відходами, працюють над створенням нових організмів методами біоінженерії, моделюють біологічні процеси та створюють ліки методами біоінформатики. Після отримання диплому випускники знаходять застосування свої умінь та навичок на підприємствах мікробіологічної, фармацевтичної, харчової, косметичної промисловості та в науково-дослідних інститутах.

Екобіотехнологія та біоенергетика – вибір, який має глобальну перспективу для розвитку цивілізації. Адже сьогодні у світі продовжують стрімко розвиватися явища, які порушують цивілізований плин життя – традиційні джерела енергії вичерпуються, вартість їх видобування зростає, навколишнє природнє середовище інтенсивно забруднюється, біосфера зазнає необернених змін, надмірна кількість органічних відходів різноманітного походження утворюються у всіх галузях народного господарства. Ліквідація усіх цих проблем повинна здійснюватися прискореними темпами, і біоенергетика – це одна із складових у їх вирішенні.

Екобіотехнологія та біоенергетика має на меті фундаментальне вивчення біологічних систем для застосування у енергетиці, захисті навколишнього природного середовища, збереженні біорізноманіття та вирішенні проблем раціонального природокористування шляхом пошуку нових технологічних та інженерних підходів, створення нових матеріалів та пристроїв.

Вступ до магістратури 162 Біотехнології та біоінженерія:

Тоді тобі потрібно зареєструватися для складання ЄВІ  з  11 травня – 03 червня 2021 р. включно  з використанням системи «Електронний кампус» для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року та з використанням електронної пошти для випускників попередніх років. Деталі за посиланням.

Процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2021, які бажають вступити до магістратури

Процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти

Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЗНО) з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс бакалаврату на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Детальніше з програмою з іноземної мови можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) за посиланням  http://testportal.gov.ua/normatyvni-dokumenty-yefvv-yevi/

Де саме буде проходити для тебе ЗНО, ти дізнаєшся у особистому кабінеті на сайті http://testportal.gov.ua/, де у тебе з’явиться запрошення. Там же можна буде подивитися результати ЄВІ.

Цього року документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб не більше 30.

01 липня 2020 р. – початок реєстрації електронних кабінетів.

Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня 2021 року включно.

Скласти вступне фахове випробування   24-30 липня 2021 р. 

Програма комплексного вступного фахового випробування 2021 р.

Додаткові бали (до 5-ти балів) до вступного рейтингу можливо отримати за наукові публікації, патенти або участь в конкурсах студентських робіт, олімпіадах тощо. У такому випадку до відбіркової комісії слід подати копії відповідних документів.

Конкурсний бал для вступу до магістратури розраховується за формулою:
КБ = 0,25 П1 + 0,75 П2 + RA,
П1 – результат ЄВІ з іноземної мови (за шкалою від 100 до 200 балів),
П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів),
RA = 2RA + 2RT,
RT – складова творчих досягнень (не більше ніж 5 балів),
RA – академічна складова в п’ятибальній системі:

 • 95 – 100 (A) – 5 балів;
 • 85 – 94 (B) – 4,5 балів;
 • 75 – 84 (C) – 4 бали;
 • 65 – 74 (D) – 3,5 балів;
 • 60 – 64 (E) – 3 бали;
 • 31 – 59 – 2,5 бали;
 • 01 – 30 – 2 бали

Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано!

Програма фахового випробування за спеціальністю 162 на 2021 рік:

Програма комплексного фахового випробування

Перелік документів для вступу:
 • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
 • диплом бакалавра (оригінал та копії)
 • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
 • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
 • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
 • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
 • чотири фотографії

 

Розташування відбіркової комісії ФБТ:

4 корпус, 168 аудиторія, 1 поверх

 

Відсутній набір за ОКР “Спеціаліст“.


Вартість одного року  очної форми 28000 грн, заочної – 15000 грн.

 

Вартість навчання у 2021/2022 навчальному році