(044) 204-97-79 (4корпус); (044) 204-99-37 (18 корпус)
03056, м. Київ
корп. №4, кім.182, корп. №18, кім. 225
Пн-Пт 8:30-16:30
Неділя ЗАЧИНЕНО

Партнерство

Колектив кафедри біоенергетики, біоінформатики та екобіотехнології  співпрацює із низкою вітчизняних та іноземних науково-дослідних інституцій та підприємств в рамках різних науково-дослідних та освітянських проєктів, до яких, зокрема, залучені студенти та аспіранти.

 

Партнер

Напрям співробітництва

Інститутом технічної теплофізики НАН України, договір

Розробка і дослідження аераційно-окиснювальної установки струменевої аерації для біореакторів технології біологічного очищення стічних вод. Практика перед дипломним проектуванням з біотехнологій очищення води. Консультант Саблій Л.А.

 

КП «Харківводоканал», договір

Розробка і дослідження технологій локального очищення стічних вод промислових підприємств різних галузей промисловості перед їх відведенням на міські очисні споруди біологічного очищення стічних вод. Проекти технологій попереднього очищення стічних вод промислових підприємств. Консультант Саблій Л.А., Жукова В.С.

 

Проектна організація ПП фірма «ОСТВА», договір

Розробка і дослідження технологій біологічного очищення стічних вод промислових підприємств в аеротенках з регенерацією активного мулу та з іммобілізованими мікроорганізмами. Проекти технологій біологічного очищення стічних вод міста і промислового підприємства. Консультант Саблій Л.А.

 

ТзОВ «Світ шкіри», договір

Розробка і дослідження конструкцій біореакторів з іммобілізованими мікроорганізмами для очищення висококонцентрованих стічних вод. Проекти біореакторів з носіями для іммобілізації мікроорганізмів-деструкторів забруднюючих речовин, які містяться у стічних водах. Консультант Саблій Л.А.

 

 

 

Міжнародна співпраця

 

 


Кафедра бере участь у реалізації спільно з польськими колегами  I -VІI Міжнародна науково-практичну конференцію

ЧИСТА ВОДА. ФУНДАМЕНТАЛЬНІ, ПРИКЛАДНІ ТА ПРОМИСЛОВІ АСПЕКТИ

2013- 2021 рр., м. Київ, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»  на сайті purewater.net.ua

 


Співробітники кафедри асистент Козар Марина та аспірант Зубченко Людмила взяли участь у Міжнародному екологічному форумі молоді країн СНД «Вчимося один у одного», який пройшов 17-18 грудня 2013 року в Баку, Азербайджан. Форум проведено з метою підсумувати результати проведення Року екологічної культури і охорони навколишнього середовища в країнах СНД. Делегації з України, Азербайджану, Білорусії, Молдови, Казахстану, Киргизії, Таджикистану, Росії, Узбекистану обговорили питання, що стосувалися природоохоронної діяльності, екологічного просвітництво населення, управління відходами, а також енергоефективності. Учасники форуму мали можливість обмінятися досвідом в сфері використання інноваційних підходів при планування діяльності, зв’язаної з екологією, привернення уваги суспільства до питань охорони довкілля. В рамках форуму прийнято підсумкову резолюцію за результатами заходів присвячених Року екологічної культури і охорони навколишнього середовища в країнах СНД.