13-14 листопада у м.Регенсбург (Німеччина) відбулась Міжнародна конференція “Екологічні дослідження між Україною та Баварією – зустріч, співпраця та відновлення” за участі доцента кафедри, Жукової В.С.

Представники Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну (Львів) спільно з Київським політехнічним інститутом імені Ігоря Сікорського (Київ), Національним університетом водного господарства та природокористування (Рівне), Східнобаварським технічним університетом (OTH) (Регенсбург, Німеччина), Університетом прикладних наук (Хоф, Німеччина) Kompetenzzentrum Wasser Berlin gGmbH (Берлін, Німеччина) та Амберг-Вайденського університету прикладних наук (Німеччина) обговорили майбутню співпрацю, що має на меті передачу досвіду Німеччини у сфері управління водними ресурсами шляхом організації семінарів для всіх стейкхолдерів території річкового басейну, розробки та реалізації навчальних програм для студентів, ознайомчі візити до Німеччини, проведення спільних досліджень та розробку програми подальших заходів, а також пошук міжнародних фондів для реалізації цих заходів.

Add a Comment